Yaşam

Bakalım Mayıs’ta Billboard’s Hot 100’de neler var!

Bakalım bu ay Billboard’un The Hot 100 listesine ilk kim giriş yaptı ve kim yükselişte!

1. Listenin başında Morgan Wallen ‘Last Night’ şarkısıyla bizleri karşılıyor.

2. SZA, ‘Kill Bill’ şarkısıyla çıkış yaptıklarında büyük bir sıçrama yaptı ve listelerde iki numarada. 22 haftadır The Hot 100’de!

3. Üçüncülük, ‘Flowers’ müziği ile Miley Cyrus. 17 haftadır listede, bu büyük bir başarı!

4. Peso Pluma ve Eslabón Armado işbirliğiyle hazırlanan ‘Ella Baila Sola’ kesimi de listenin dördüncü sırasında yer alıyor.

5. Beşinci sırada Rema ve Selena Gomez’in seslendirdiği ‘Calm Down’ bizi karşılıyor. Şarkı, listelerde 36 hafta kalarak ödüllü unvanını aldı!

6. Metro Boomin, The Weeknd ve 21 Savage’dan ‘Creepin’ altıncı sırada yer alıyor.

7. Grupo Frontera ve Bad Bunny, x100to ile listede yedinci sırada. An itibariyle YouTube’da 203 milyon izlenmeye ulaştı. Diğer platformları düşünemiyoruz bile!

8. Toosii’nin Favori Şarkısı’nın klibi 2 ay önce yayınlanmış olmasına rağmen listede ödüllü şarkı olma unvanını taşıyor ve listenin üst sıralarına yükselmeyi başarıyor.

9. The Weeknd ve Ariana Grande arasındaki işbirliğine hepimiz bayılıyoruz. Bu kez “Die For You” şarkıları bir sıra gerileyerek dokuzuncu sırada yer aldı.

10. ve 10. sıralarda Taylor Swift’in Anti-Hero müziği karşılıyor bizi. 29 haftadır listede ve bir önceki haftaki yerini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu