Haber

Okan Buruk, Gomis’i resmen taraftara havale etti: Galatasaray forması giymek istemediğini söyledi

SporToto Büyük Lig’in 31. haftasında Karagümrük ile 3-3 berabere kaldı. galatasaray Gomis’in oyuna girmemesi ile ilgili çeşitli iddialar ileri sürüldü. Teknik Müdür Okan Buruk, basın toplantısında yaşananları tek tek anlattı.

İşte Buruk’un Gomis açıklaması:

“Santral forvet seçeneklerimizden biri Gomis’ti. Perşembe günü antrenmandan önce bana geldi ve artık oynamak istemediğini söyledi.

“BEN DE SÜRPRİZİM”

Ardından Galatasaray formasını giyip oynamak istemediğini söyledi. Ben de çok şaşırdım. Onu sevdiğim için duygusal bir niyetim olduğunu ve grubun ve hayranların ona ihtiyacı olduğunu hatırlatmak istedim.

“GURUR KONUSU OLDUĞUNU SÖYLEDİ”

Ona ihtiyacı olduğunu hatırlatmak istedim. Bunun onun için bir gurur meselesi olduğu konusunda bana güvence verdi. Burada olan sevgili Galatasaray taraftarları”

“ÇABA GÖSTERDİK”

Hem saha içinde hem de saha dışında önemli katları olan Gomis olayı benim için de sürpriz oldu. Başkanımızla en son görüştük. Dün sırt ağrısı nedeniyle antrenmana gitmedi. Yönetim bir sonraki kararda söz sahibi olacak. Çok çaba sarf ettik ama artık oynamayacağını ve bunu değiştirmeyeceğini söyledi. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu