Haber

Urla Genç İzmir Mini Voleybol Süper Lig Şampiyonu

TVF İzmir Küçükler Voleybol Harikalar Ligi’nde sezon sona erdi. İzmir şampiyonluğunu Urla Genç Takım, Karşıyaka ikinci, Dikili Lodos üçüncü ve Beta Güzelbahçe dördüncü oldu.

İzmir Mini Süper Lig’de 72 takımın katıldığı müsabakalar geçtiğimiz Ocak ayında başladı. Deprem nedeniyle bir ay ara verilen maçlar Mart ayı itibarıyla yeniden başladı. Play-off, çeyrek final, yarı final ve final maçları sonunda çıktığı tüm lig maçları sonunda başarılı sonuçlar elde eden Dikili Lodos, son 4 takımın arasına girmeyi başardı. Final tipinde Urla Gençler, Karşıyaka ve Beta Güzelbahçe ile karşılaşan Dikilili Küçük Kızlar, 13-14 Haziran tarihlerinde oynanan müsabakalar sonucunda 2 mağlubiyet 1 galibiyet alarak bronz madalyanın sahibi oldu. İzmir şampiyonluğunu Urla Altyapı, Karşıyaka ikinci, Dikili Lodos üçüncü ve Beta Güzelbahçe dördüncü oldu.

“Aile gibiyiz”

Dikili Lodos Spor Kulüp Başkanı Mesut Akmaz, “Bu başarıda emeği geçen tüm sporcularımı ve teknik heyeti kutluyorum. Çocuklarımız çok uzun çalışmaların ardından bu başarıya ulaştı. Bu başarıya ulaşan sporcularımız ve velileri ile adeta bir aile gibiyiz. kulübümüzde.Başarının arkasında bu birliktelik var.İlçedeyiz.Dikili’den İzmir’e her maçımız için uzun bir yolculukla geliyoruz.Her lig maçı yol yorgunluğu ile birlikte düşünülürse kızlarımızın bu başarısı… Bizim için daha da anlamlı.” – İZMİR

arsinajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu