Haber

Seyit Torun: “Devletin Sicil Sorgulamasından Geçmiş Kişilerin Terör Örgütleriyle Bağlantılı Olduğunu İddia Ediyorsanız, Gerekeni Yaparsınız! Son…

CHP Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, CHP’li belediyelerin işçilerine yönelik tezlerine reaksiyon gösterdi. Torun, “Devletin sicil sorgulamasından geçmiş kişilerin terör örgütleriyle bağlantılı olduğunu iddia ediyorsanız, gerekeni yaparsınız! Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler oldu gerekçesiyle tekrarlanan seçimi daha açık bir farkla kaybeden AKP’nin, bir türlü bitmeyen kuyruk acısını hafifletme çabası hala bitmedi. Son çırpınışlar, malum az kaldı!” açıklamasını yaptı.

CHP Genel Lider Yardımcısı Seyit Torun, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, CHP’li belediyelerin çalışanlarına yönelik “terör” savlarına cevap verdi. Soylu’nun açıklamalarının yer aldığı bir haberi alıntalayan Torun, sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı:

“Suçişleri Bakanı’nın terör ve terörist retoriğinden güç edinme sevdası bitmiyor. Birincisi tutmayan sinemanın devamına başladı yeniden. Devletin sicil sorgulamasından geçmiş bireylerin terör örgütleriyle kontaklı olduğunu sav ediyorsanız, gerekeni yaparsınız! Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler oldu gerekçesiyle tekrarlanan seçimi daha açık bir farkla kaybeden AKP’nin, bir türlü bitmeyen kuyruk acısını hafifletme eforu hala bitmedi. Son çırpınışlar, malum az kaldı!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu