Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Galatasaray’ı siyasetin dışında kaldığı için takdir etti: Bu tavrınızın devam etmesini bekliyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vahdettin Köşkü’nde basına kapalı verilen resepsiyonda Galatasaray’ı şampiyonluğundan dolayı tebrik etti ve heyet ile sohbet etti.

“SEZON BOYUNCA BU TUTUMUNUZU SÜRDÜRMENİZİ BEKLİYORUM”

Erdoğan, Galatasaray’ı siyasetten uzak durduğu için takdir ederken, “Önümüzdeki sezon boyunca bu tavrınızı sürdürmenizi bekliyorum” dedi. sözlerini kullandı. Türkiye’yi kasıp kavuran deprem felaketlerinin ardından Fenerbahçe ve Beşiktaş tribünlerinde atılan “Hükümet istifa” sloganları uzun süre tartışıldı.

53 NUMARALI FORM HEDİYE OLDU

Köşke şampiyonluk kupasıyla gelen Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a üzerinde “Recep Tayyip Erdoğan” yazılı 53 numaralı Galatasaray formasını hediye etti. Resepsiyonun sonunda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve heyet hatıra fotoğrafı çektirdi. gençlik ve SporBakan Osman Aşkın Bak, TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı İrtibat Lideri Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Akif Çağatay Kılıç, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya da hazır bulundu. resepsiyon.

habermerkezefendi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu